Шукати в цьому блозі

5/06/2016

ПЕРЕГЛЯД ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ УЧНІВ 8-Х КЛАСІВ

    З 29 квітня 2016 року на Репозитарії відкрито доступ до підручників, що отримали гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України».
    Для отримання доступу до підручників не потрібно реєєструватися на сайті та входити на нього під своїм логіном. Просто натисніть назву потрібного вам підручника і завантажте його на свій комп'ютер..
    Кожен підручник надається окремо і в захищеному вигляді. Переглянути його в онлайні (у браузері) або за допомогою програми для перегляду документів PDF не можливо.
    Для зменшення обсягів файлів всі підручники збережено з мінімальною якістю малюнків. У друкованих виданнях якість малюнків буде високою.
    Усі дії, які вам потрібно виконати для отримання у своє розпорядження того чи іншого підручника, докладно описані у покроковій інструкції.
    В цьому році ви отримаєте можливість обрати підручники, які є, на вашу думку, найкращими. За результатами вашого вибору будуть сформовані наклади для друку підручників за державні кошти.
    Але правильно обрати підручник може лише вчитель, який за ним викладатиме.
   Усі автори та видавці навчальної літератури звертаються до вас, учителі, з великим проханням: ретельно вивчайте вміст всіх пропонованих макетів та рукописів підручників, не відсторонюйтеся від процесу формування замовлення вашого навчального закладу.

    Платформою Репозитарію використовувалася експертами — під час оцінювання ними конкурсних підручників, вчителями — для перегляду підручників з метою їх вибору для своєї школи, представниками загальноосвітніх навчльних закладів — для замовлення друкованих підручників. Для кожної з цих груп користувачів опубліковано відповідні інструкції.

Продовжується процедура перевірки школами своїх кодів логінів. Всі необхідні інстукції для цього ви знайдете на сторінці для шкіл.

Школам (перевірка логінів-кодів шкіл)

Немає коментарів:

Дописати коментар