Шукати в цьому блозі

12/01/2017

Зимова сесія «Web-STEM-школа – 2018»На виконання наказу Інституту модернізації змісту освіти від 23.11.2017 № 58 відділ STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» та видавництвом «Видавничий дім «Освіта», 22-28 січня 2018 року проводять зимову сесію «Web-STEM-школа – 2018» з метою ознайомлення педагогічної громадськості з інноваційними освітніми технологіями, необхідними для реалізації концептуальних засад Нової української школи, створення платформи для спілкування, пошуку і підтримки перспективних наукових ідей щодо розвитку STEM-освіти в Україні.
У зимовій сесії «Web-STEM-школа – 2018» будуть представлені матеріали для всіх рівнів освіти та навчання різних вікових категорій дітей за напрямами:
- теоретичні аспекти запровадження STEM-освіти;
- матеріально-технічне забезпечення STEM-навчання;
- науково-методичне забезпечення запровадження STEM у освітній процес;
- лайфхаки для STEM-уроків;
- від формування життєвих навичок до суспільного визнання;
- розвиток професійної компетентності педагогів.
Участь у роботі Web-STEM-школи безкоштовна. 
Для навчання, отримання матеріалів і сертифікату необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: http://yakistosviti.com.ua
Педагогічні працівники та інші зацікавлені особи у розвитку STEM-освіти можуть стати спікерами та представити свій досвід роботи. Заявки з матеріалами необхідно надіслати до 10 грудня 2017 року на електрону адресу: webstemschool2017@gmail.com. Перелік документів, матеріалів, які необхідно подати учаснику-спікеру доступні за посиланням: 
                       Просимо інформувати освітні установи про проведення зимової сесії «Web-STEM-школа – 2018» 22-28 січня 2018 року та долучатися до її роботи представивши досвід розвитку STEM-освіти в області.
Дізнатися більше та слідкувати за подіями заходу можна за посиланнями: http://www.imzo.gov.ua;      http://yakistosviti.com.ua;
у мережі Facebook на сторінці групи «Відділ SТЕM-освіти ІМЗО», шукайте/збирайте інформацію за хештегом #webSTEMschool.
За додатковою інформацією можна звернутися до координатора:
Василашко Ірини, т. 098-28-28-030, webstemschool2017@gmail.com

Немає коментарів:

Дописати коментар