Шукати в цьому блозі

11/23/2018

Практикум вчителів фізики у ТОКІППО
22 листопада 2018 р. у ТОКІППО відбувся практикум вчителів фізики на тему: «Формування та розвиток розумово-пізнавальних і творчих якостей учнів за допомогою апаратно-обчислювальної платформи ARDUINO». Метою заходу було сформувати вміння вчителів фізики застосовувати у освітньому процесі елементи STEM-освіти та ознайомити із особливостями впровадження апаратно-обчислювальної платформи ARDUINO в гуртковій роботі.
Учасників заходу із методичними аспектами реалізації на уроках фізики елементів STEM-освіти за допомогою сучасних  цифрових технологій ознайомив В.Я.Гайда, методист ТОКІППО. Вчитель фізики Настасівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тернопільського району Михайленко В.В. показав архітектуру та комплектацію апаратно-обчислювальної платформи ARDUINO та детально зупинився на питаннях реалізації навчальних проектів на основі апаратно-обчислювальної платформи ARDUINO.
 Присутні мали нагоду спостерігати за пересуванням робота, що може оминати перешкоди та спробувати створити свого елементарного робота із запропонованого для практикуму конструктора. 

Немає коментарів:

Дописати коментар