Шукати в цьому блозі

6/05/2019

Майстер-клас у Синькові


З метою знайомлення із основними підходами
щодо формування самоосвітньої компетентності учнів засобами хмарних технологій та новими можливостями застосування гаджетів відповідно до практичних завдань оновленої програми 05 червня 2019 року відбувся майстер-клас з елементами тренінгу вчителя фізики Синьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Заліщицького району Тернопільської області Боднара Н.І. на тему «Формування самоосвітньої компетентності школярів на уроках фізики засобами хмарних технологій»
Методист Тернопільського
обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Гайда В.Я. у виступі звернув увагу учасників заходу на важливість формування самоосвітньої компетентності учнів на уроках фізики та в позаурочний час на основі засобів хмарних технологій. Вчитель фізики Боднар Н.І. поділився деякими аспектами з досвіду комп’ютерного моделювання, наголосивши на важливість його застосування  як засобу розвитку ключових компетентностей учнів.
В ході тренінгових занять учасники пробували моделювати механічні та оптичні явища за допомогою додатку Algodooo. Детально вивчали можливості та способи застосування додатку Powder для моделювання теплових явищ та обговорювали теоретичні та методичні аспекти застосування додатків Algodooo та Powder в освітньому процесі.
Матеріали майстер-класу.
Методикомп’ютерного моделювання фізичних процесів як засіб розвитку ключових компетентностей здобувачів освітиМетодикомп’ютерного моделювання фізичних процесів як засіб розвитку ключових компетентностей здобувачів освіти
Algodoo завдання
Теми для моделювання

Немає коментарів:

Дописати коментар