Шукати в цьому блозі

3/04/2020

Онлайн-курс для вчителів «З учнями про освіту та кар’єру»

На платформі студії онлайн-освіти EdEra стартує онлайн-курс З учнями про освіту та кар’єру». Це безкоштовний курс для вчителів старших класів, класних керівників, соціальних педагогів, шкільних психологів та батьків про те, як допомогти учням старших класів обрати майбутню професію та заклад для навчання, та що робити, якщо важко визначитися.
Курс розробили EdEra та Консультативний центр мережі EducationUSA в Києві у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури, молоді та спорту та Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності».
Реєстрація на курс відкрилася минулого тижня, на нього зареєструвалися вже 1800 людей. 
Перший модуль став доступний сьогодні, наступні будуть відкриватися кожного вівторка.
Курс пропонує інструменти для роботи з учнями та ученицями 8-11 класів: плани уроків, додаткові матеріали, презентації та інтерактивні сценарії консультацій.
Перший модуль присвячений консультуванню учнів щодо самопізнання, визначення кар’єрної та освітньої траєкторії; другий – щодо вибору професійної освіти, третій – вищої освіти в Україні та за кордоном; четвертий – про можливості неформальної та інформальної освіти.
Протягом курсу буде діяти форум для обговорення матеріалу, а після його завершення відбудуться вебінари для відповідей на додаткові запитання слухачів. За результатами підсумкового іспиту слухачі можуть отримати сертифікат про проходження курсу.
Після завершення навчання, вчителям-слухачам курсу запропонують взяти участь у конкурсі на кращий план-конспект уроку щодо профорієнтації. «За його результатами ми оберемо одного переможця, якого номінуємо на участь у міжнародній конференції радників з освіти та кар’єри, яка щороку відбувається у Північній Америці», – зазначила Єлизавета Щепетильникова, старша радниця з питань вищої освіти в США консультативного центру мережі EducationUSA у Києві.
Також 400 вчителів, які пройдуть курс, зможуть взяти участь у додаткових регіональних тренінгах від EducationUSA.

Немає коментарів:

Дописати коментар