Шукати в цьому блозі

2/09/2021

 Шановні колеги!!!


Надсилаємо Вам інформаційне повідомлення та запрошення на Всеукраїнську науково-практичну конференцію "Концептуалізація професійних компетентностей вчителя в умовах інноваційного освітнього простору сучасної школи", яка відбудеться 10-11 червня 2021 року на базі Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти за адресою: м. Тернопіль, вул. В.Громницького, 1.

До участі в конференції запрошуються науковці, науково-педагогічні та педагогічні працівники, докторанти, аспіранти, магістранти, студенти, керівники та педагогічні працівники закладів освіти, методисти обласних інститутів післядипломної освіти та інших методичних установ, представники громадських організацій та всі зацікавлені проблематикою конференції.

Ознайомитися з вимогами до оформлення тез конференції можна в інформаційному повідомленні, що додається. Для участі у роботі конференції просимо надіслати до 17 травня 2021 року на електронну адресу (kafikt@ippo.edu.te.ua) тези доповіді (див. Додаток 1) та заповнити заявку учасника за вказаним посиланням (https://forms.gle/KisTLwFJRxRq5hwM8).

За підсумками роботи конференції планується випуск  збірника з матеріалами конференції.

Просимо поінформувати усіх зацікавлених осіб.

Адреса сайту конференції https://cutt.ly/ekiXrPP

Немає коментарів:

Дописати коментар